BEŞİKTAŞ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Beşiktaş Şehirler Arası Nakliyat Sizlere Sigortalı ve Güvenli Nakliye Hizmetlerini Sunmaktadır.

NAKLİYAT HİZMETLERİMİZKALİTELİ HİZMET


Sizlere kurumsal bir firma olarak en iyi ve en kaliteli taşınma hizmetlerini gururla sunmaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

İRTİBAT BİLGİLERİ


  • info@dengenakliyat.com
  • 0 (212) 432 65 65
  • +90 532 641 88 13

Taşımacılık sektörü; devletin yaptığı yollar neticesinde gelişmektedir. Ulaştırma Bakanlığı'nın yapmış olduğu düzenlemeler sayesinde Türkiye'de iller arası mesafe kısalmaktadır. Bu sayede, şehirlerarası eşya taşınması kolaylaşmaktadır. Firmamız, Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Muvaffakiyetli grafik yapısını her daim yenileyen ve müşteri müteşekkirliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız; bu sektörde kendisini ispatlamıştır. Firmamız üzerinden gerçekleşen nakliyat organizasyonlarının sayısının artması, müşteri sayısının artmasıyla paraleldir. Şehirlerarası nakliye; eşyalarının uzun mesafeleri kamyon kasasında geçirmesini istemeyen kişiler tarafından tercih edilir. Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri arasında tercih yapılırken eşyaların zarar görmemesi düşünülerek inkisar-ı hayale uğramamak adına firmamız tercih edilmelidir.


En Kaliteli Nakliyat Şirketi


Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat firması ararken belirli kriterlere dikkat edilmelidir. Tercih edilecek firma kurumsal olmalıdır. Çünkü, kurumsal firmalar, gerekli yetki belgelerine sahiptirler. Bu sayede, nakliyat sırasında hukuki sorunla karşılaşmazlar. Karayolları taşımacılık kanunu gereği, şehirlerarası nakliyat yapan kişi veya kurumların hem kendilerinin hem de araçlarının ruhsat ve yetki belgeleri olmak zorundadır. Aksi durumda, emniyet kontrolünde araçlar alıkonulabilir. Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, kurumsal bir nitelik taşır. Sektörün güzide firmaları arasındadır. Müşterilerine bilhassa gecikme yaşatmaz. Vaat edilen tarihte, eşyalar yeni adresine ulaşır. Yolda eşyaların kaybolması ve zarar görmesi söz konusu değildir. Müşteriler, firmamızla alakalı serzenişte bulunmazlar.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

İşinin ehli olmayan kişiler, yanlış ve noksan iş yaparlar. Şehirlerarası nakliyatta, doğru paketleme ve istiflenme yapılmadığı durumlarda, eşyalar ciddi hasarlar görebilir. Paketleme, yükleme ve araç standartları; şehirlerarası eşya taşımacılığına uygun olmalıdır. Örneğin, eşyaların üstünün brandayla örtülmesi, uzun yollarda sıkıntı teşkil eder. Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, hazırlıklarını yol ve hava şartlarının değişebileceğini düşünerek yapar. Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, yıllardan beri süregelen tecrübesi sayesinde prosedürlerinde hiçbir sıkıntı yaşatmaz. Bu sayede, müşteriler, maddi veya zaman kaybı yaşamazlar. Personelimiz, zamanında gelir, yüklemeyi zamanında yapar ve yolda gereksiz vakit kaybetmez. Firmamızda hata yapılsa dahi bu hatalar tekerrür etmez.


Hizmet Kalitesi


Tercih OranıBeşiktaş'ın En Çok Tercih Edilen Firmasıyız!

Beşiktaş İle Net Fiyatlandırma

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızın taşınma maliyetinizi net fiyatlandırarak ekonomik taşınma sağlar.

Beşiktaş İle Hızlı Ve Sigortalı Servis

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızı sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere hızlı ve güvenli taşır.

Beşiktaş İle Özenli Ambalajlama

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızı en yeni ambalajlama malzemeleri ile paketleyip korunaklı hale getirir.SIKÇA SORULAN NAKLİYAT SORULARI

Nakliye Sigortası Zorunlu Mu?
Şehir içi evden eve nakliyat konusunda zorunlu değildir. Fakat şehirler arası nakliyat hizmetinde bu durum zorunludur.
Eşya Depolama İçin Sigorta Olmalı mı?
Eğer eşsyalarınız depolarda uzun süre kalacaksa bu durumda eşyalarınızın sigortalanmasında fayda vardır.
Evden Eve Nakliye Fiyatları Neden Değişir?
Kalite çok ucuza satın alınamayacak kadar değerlidir. Nakliyat hizmeti bir mal değildir. Burada hizmet söz konusudur. Yol uzunluğu, dairenin yapısı, araç park yeri, kaçıncı kat, eşyaların yoğunluğu gibi durumlar fiyatı tetikleyen en önemli faktörlerdir.
Taşıma Firması Neleri Ambalajlar?
Bu durum müşterinin isteğine bağlıdır. Ama bizim tavsiyemiz değerli ve önemli eşyalarınızı kendinizin paketlemesi olacaktır.
Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?
Eğer şehir içi nakliyat olacaksa 2+1 ve 3+1 daireleriniz için ortalama 1 gün sürer. Fakat şehirler arası ise taşıma yerinizin mesafesine ve dairenizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
Nakliyat İçin Rezervasyon Yaptırmak Gerekir mi?
Taşınma işlemi öncesinden nakliyat firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak taşımacılık sürecini kısaltabilirsiniz.