BEŞİKTAŞ OFİS TAŞIMA

Beşiktaş Ofis Taşıma ve Büro Taşımacılığı Hizmetlerini Kurumsal Bir Firmadan Alarak Rahat Edin.

NAKLİYAT HİZMETLERİMİZKALİTELİ HİZMET


Sizlere kurumsal bir firma olarak en iyi ve en kaliteli taşınma hizmetlerini gururla sunmaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

İRTİBAT BİLGİLERİ


  • info@dengenakliyat.com
  • 0 (212) 432 65 65
  • +90 532 641 88 13

Beşiktaş Ofis Taşımacılığı

Ofis değişikliği yaparken eşyaların güvenli bir şekilde taşınması, Beşiktaş ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımacılığı, belirli bir plan dahilinde yapılır. Fakat, evden eve nakliyata kıyasla daha titiz ve detaylı çalışmak gereklidir. Bunun sebebi, ofislerde taşınacak eşyaların birçoğunun mobilya eşyası olmasıdır. Mamafih; ofiste önemli evrak, dosya ve arşivlerin bulunması, ofis taşımacılığının dikkatli bir şekilde yapılmasını zorunlu kılar. Beşiktaş ofis taşımacılığı alanında hizmet sunan firmamız, hizmet politikamız doğrultusunda fiyat belirler. Taşınacak eşyaların miktarı, mesafe, taşınmada kullanılan ambalaj malzemesi, personel sayısı ve ekipman kalitesi gibi faktörler; ofis taşımacılığı fiyatını etkiler. Hülasa, fiyatlar, levazım kriterler dikkate alınarak belirlenir.


Ofis Taşımacılığının Aşamaları


Beşiktaş ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız ilk olarak tespit aşamasıyla bu işe başlar. Tespit işlemleri için adrese personel gönderilir. Taşınacak eşyaların sayısı ve türü, bu görüşmede belirlenir. Eşya miktarı ve türü doğrultusunda hangi büyüklükteki bir aracın gerektiğine karar verilir. Taşınma işlemi yapılacak ofisin konumu ve sokak özellikleri; planlama aşamasında önem taşır. Ofisin konumuna uygun taşımacılık hizmeti, Beşiktaş ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız tarafından sağlanır. Ofis taşımacılığı hizmeti sonrası nedamet yaşamak istemeyen müşterilerin, ofislerine dair en elzem bilgileri sunması gereklidir. Bu bağlamda, ofisin yer aldığı sokağa dair fotoğraflar, nakliyat şirketine aktarılmalıdır. Oluşacak intiba sayesinde daha iyi hizmet verilir.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Tamamlanır?

Beşiktaş ofis taşımacılığı hizmetinin ikinci aşaması, eşyaların demontesi ve kolilenmesidir. Ofis taşımacılığında kolilenecek eşyalar, evraklar ve dosyalardan meydana gelir. Dosya ve evraklar, hizmeti alan kişinin isteği doğrultusunda kolilenir ve ayırt edilebilmesi adına etiketlendirilir. Ofis mobilyaları, işinin ehli personel tarafından sökülür, montaj aşaması düşünülerek numaralandırılır ve paketlenir. Eşyaların titizlikle paketlenmesi ve araca aynı titizlikle yerleştirilmesi gereklidir. Beşiktaş ofis taşımacılığı hizmetinin son aşamasında ise araç yeni adrese ulaşır ve eşyalar dikkatli şekilde içeriye taşınır. Numaralandırılan eşyaların montajı yapılır. Özel evrakların yer aldığı koliler, müşterinin istediği yere bırakılır. Fiyatlar hizmet içeriğine göre müşterileriyle ihtilaf yaşamadan karşılıklı müteşekkir olunarak belirlenir.


Hizmet Kalitesi


Tercih OranıBeşiktaş'ın En Çok Tercih Edilen Firmasıyız!

Beşiktaş İle Net Fiyatlandırma

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızın taşınma maliyetinizi net fiyatlandırarak ekonomik taşınma sağlar.

Beşiktaş İle Hızlı Ve Sigortalı Servis

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızı sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere hızlı ve güvenli taşır.

Beşiktaş İle Özenli Ambalajlama

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızı en yeni ambalajlama malzemeleri ile paketleyip korunaklı hale getirir.SIKÇA SORULAN NAKLİYAT SORULARI

Nakliye Sigortası Zorunlu Mu?
Şehir içi evden eve nakliyat konusunda zorunlu değildir. Fakat şehirler arası nakliyat hizmetinde bu durum zorunludur.
Eşya Depolama İçin Sigorta Olmalı mı?
Eğer eşsyalarınız depolarda uzun süre kalacaksa bu durumda eşyalarınızın sigortalanmasında fayda vardır.
Evden Eve Nakliye Fiyatları Neden Değişir?
Kalite çok ucuza satın alınamayacak kadar değerlidir. Nakliyat hizmeti bir mal değildir. Burada hizmet söz konusudur. Yol uzunluğu, dairenin yapısı, araç park yeri, kaçıncı kat, eşyaların yoğunluğu gibi durumlar fiyatı tetikleyen en önemli faktörlerdir.
Taşıma Firması Neleri Ambalajlar?
Bu durum müşterinin isteğine bağlıdır. Ama bizim tavsiyemiz değerli ve önemli eşyalarınızı kendinizin paketlemesi olacaktır.
Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?
Eğer şehir içi nakliyat olacaksa 2+1 ve 3+1 daireleriniz için ortalama 1 gün sürer. Fakat şehirler arası ise taşıma yerinizin mesafesine ve dairenizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
Nakliyat İçin Rezervasyon Yaptırmak Gerekir mi?
Taşınma işlemi öncesinden nakliyat firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak taşımacılık sürecini kısaltabilirsiniz.