BEŞİKTAŞ ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Beşiktaş Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması İle Eşyalarınız Yeni Evinize Sorunsuz Taşınmaktadır.

NAKLİYAT HİZMETLERİMİZKALİTELİ HİZMET


Sizlere kurumsal bir firma olarak en iyi ve en kaliteli taşınma hizmetlerini gururla sunmaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

İRTİBAT BİLGİLERİ


  • info@dengenakliyat.com
  • 0 (212) 432 65 65
  • +90 532 641 88 13

Gelişen teknolojiyle beraber evden eve ve ofis taşımacılığında taşıma yöntemlerinin sayısı ve niteliği artmıştır. Evden eve nakliyatta kullanılan en faydalı yöntemlerden birisi, asansörlü taşımacılıktır. Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat hizmeti; özel vinçli bir asansör yardımıyla eşyaların balkon veya pencerelerden taşınmasıdır. Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde hem eşyalar kısa zamanda taşınır hem de fiyattan tasarruf edilir. Asansörlü taşımacılık; bilhassa dar merdivenli ve yüksek katlı binalarda kullanılan bir yöntemdir. Vinç makinesine bağlı özel bir asansör sayesinde taşımacılık gerçekleştirilir. Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat hizmeti; müşterilerden alınan salahiyet doğrultusunda her türlü teferruat düşünülerek yapılır. Müşteri memnuniyeti ön plandadır.


Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Avantajları


Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri; ilk çıktığında fiyatlarının yüksek oluşundan dolayı lüks olarak görülmekteydi. Ancak, günümüzde birçok firma ve insan tarafından tercih edilmektedir. Çok yüksek katlı bir binada oturanlarla beraber apartman boşluklarının dar olduğu apartmanlarda yaşayanlar için bu hizmet oldukça avantajlıdır. Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde taşınma işlemleri kısa zamanda tamamlanır. Zamandan tasarrufla beraber, taşıma işleminin direkt olarak araçtan eve veya evden araca şeklinde yapılmasından dolayı iş gücünden de tasarruf edilir. Mamafih; asansörlü taşımacılıkta olumsuz teferruatlara karşı önlem alınmalıdır. Taşıma sırasında halatın kopması gibi risklere karşı tetkikler yapılmalı ve eşyaların zarar görmesi önlenmelidir.

Asansörlü Taşıma Hizmetinden Faydalanmak İçin Gerekenler

Taşınma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini isteyenlerin Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat hizmetinden faydalanması gerekir. Mamafih; bu hizmetten faydalanmak için evin konumunun asansör sisteminin kurulumuna uygun olması şarttır. Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat firmamız; bu bağlamda ev çevresinde ön inceleme yaparak, cephe şartlarının uygunluğunu denetler. Elektrik telleri ve direkler; asansör aracının eve yaklaşmasını etkileyen faktörlerdir. Bu bağlamda, gerekli düzeneklerin kurulabilmesi için en doğru yer seçilmelidir. Beşiktaş gibi güzide bir semtte trafik yoğunluğu ve bina sayısının çokluğundan dolayı asansörlü taşıma işlemi yapmak zor olsa da alanında mahir firmamız, bu süreci en iyi şekilde yönetmektedir.


Hizmet Kalitesi


Tercih OranıBeşiktaş'ın En Çok Tercih Edilen Firmasıyız!

Beşiktaş İle Net Fiyatlandırma

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızın taşınma maliyetinizi net fiyatlandırarak ekonomik taşınma sağlar.

Beşiktaş İle Hızlı Ve Sigortalı Servis

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızı sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere hızlı ve güvenli taşır.

Beşiktaş İle Özenli Ambalajlama

Beşiktaş Nakliye, eşyalarınızı en yeni ambalajlama malzemeleri ile paketleyip korunaklı hale getirir.SIKÇA SORULAN NAKLİYAT SORULARI

Nakliye Sigortası Zorunlu Mu?
Şehir içi evden eve nakliyat konusunda zorunlu değildir. Fakat şehirler arası nakliyat hizmetinde bu durum zorunludur.
Eşya Depolama İçin Sigorta Olmalı mı?
Eğer eşsyalarınız depolarda uzun süre kalacaksa bu durumda eşyalarınızın sigortalanmasında fayda vardır.
Evden Eve Nakliye Fiyatları Neden Değişir?
Kalite çok ucuza satın alınamayacak kadar değerlidir. Nakliyat hizmeti bir mal değildir. Burada hizmet söz konusudur. Yol uzunluğu, dairenin yapısı, araç park yeri, kaçıncı kat, eşyaların yoğunluğu gibi durumlar fiyatı tetikleyen en önemli faktörlerdir.
Taşıma Firması Neleri Ambalajlar?
Bu durum müşterinin isteğine bağlıdır. Ama bizim tavsiyemiz değerli ve önemli eşyalarınızı kendinizin paketlemesi olacaktır.
Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?
Eğer şehir içi nakliyat olacaksa 2+1 ve 3+1 daireleriniz için ortalama 1 gün sürer. Fakat şehirler arası ise taşıma yerinizin mesafesine ve dairenizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
Nakliyat İçin Rezervasyon Yaptırmak Gerekir mi?
Taşınma işlemi öncesinden nakliyat firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak taşımacılık sürecini kısaltabilirsiniz.